DROPS Daisy

DROPS Daisy yra minkšti, superwash neapdoroti verpalai, verpti iš 100% ypač plonos merino vilnos. Naudojami vilnos pluoštai yra neapdoroti, o tai reiškia, kad prieš dažymą jie yra tik skalbiami ir neapdorojami jokiu cheminiu būdu. Tai pagerina natūralias vilnos savybes, leidžia pluoštams geriau kvėpuoti ir suteikia geresnę formos stabilumą bei tekstūros kokybę.

Pagaminta iš 4-ių kartu susuktų sruogų, kurios suteikia verpalams papildomo elastingumo.

Speciali siūlų konstrukcija, sudaryta iš plonų ir subtilių pluoštų, suteikia drabužiui šiek tiek jautrų paviršių, todėl siūlai geriau tinka smulkesniems drabužiams, o ne sportiniams džemperiams. Taip pat ypač svarbu įsitikinti, kad mezgate tinkamai įtempdami – todėl naudokite įtemptą, o ne laisvą mezgimą ir laikykitės priežiūros instrukcijų.

Kaip ir visų DROPS merino verpalų, DROPS Daisy merino vilna kilusi iš laisvėje laikomų gyvūnų iš Pietų Amerikos.

Šie siūlai turi Hohenstein instituto Oeko-Tex® sertifikatą (sertifikato numeris 23.HPE.36896), 100 standartą, II klasę. Tai reiškia, kad jis buvo išbandytas dėl kenksmingų medžiagų ir yra laikomas saugiu žmogaus ir ekologiniu požiūriu. II klasė reiškia, kad verpalai gali tiesiogiai liestis su oda, pavyzdžiui, palaidinės, marškiniai, čiužiniai ir kt.

Rasta 26 prekės(-ių).

Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)