Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0 kg - 0,05 kg

Kaina

Kaina

 • 1,00 € - 12,00 €

Šalis

Šalis

Siūlo ilgis (m)

Siūlo ilgis (m)

Siūlų svoris (g)

Siūlų svoris (g)

Rekomenduojamas virbalų storis

Rekomenduojamas virbalų storis

Spalva

Spalva

Sudėtis

Sudėtis

Vilna

Subkategorijos

 • Alvita Hercolamb Plius

  Labai švelni, minkšta merinosų avių vilna, kuri neerzina odos. Rekomenduojama vaikams ir suaugusiems, kurių labai jautri oda.

 • Alvita LEGEND

  100% merinosų vilna. Pagaminta Italijoje

 • DROPS Alpaca

  DROPS Alpaca - tai siūlai pagaminti 100 % alpakų vilnos. Alpakos pluoštas yra neapdorotas, o tai reiškia, kad prieš gamybą jis yra tik išplautas ir prieš dažymą nėra veikiamas cheminėmis medžiagomis. Taip yra išsaugotos natūralios vilnos savybės. Siūlas yra susuktas iš 3 gijų, todėl siūlo paviršius yra tvirtas. Šių siūlų spalvynas susideda iš  grynų (uni) ir maišytų (mix) spalvų. Maišytos (mix) spalvos siūlai yra pagaminti sumaišius skirtingų spalvų vilną prieš verpimą. Grynų (uni) ir maišytų (mix) spalvų siūlų kainos yra skirtingos. Gaminiai iš DROPS Alpaka siūlų yra labai šilti, minkšti, patogūs. Tinka megzti virbalais ir nerti vąšeliu.

 • DROPS BabyAlpaca Silk

  DROPS BabyAlpaca Silk siūlas susuktas iš dviejų nuostaių pluoštų - tai alpakų vilnos ir šilkmedžio šilko. Alpakų vilna suteikia minkštumo, lengvumo, o šilkas pasireiškia savo tvirtumu ir gražiu blizgesiu. Šių siūlų pluoštas prieš dažymą neapdorojamas jokiomis cheminėmis priemonėmis. Tokiu būdu išsaugomos pluošto natūralios savybės. 

  DROPS BabyAlpaca Silk švelnus siūlas tinka kūdikių rūbeliams, kepurytėms, šiltoms pirštinėms ir kojinytėms bei suaugusiųjų rūbams megzti. Padeda reguliuoti kūno temperatūrą: vėsina, kai karšta, ir šildo, kai šalta.

 • DROPS Baby Merino

  DROPS Baby Merino – tai aukštos kokybės siūlai suvyti iš plonų, švelnių, purių 100% merino vilnos gijų, kuri išgaunama iš laisvai besiganančių Pietų Afrikos ir Pietų Amerikos merinosų.

  Mezginiai iš merinosų vilnos bus malonūs, nesukels niežulio ir neerzins odos.

 • DROPS Big Merino

  DROPS Big Merino siūlai yra susukti iš kelių ypač plonų 100%  merinosų avių vilnos sruogų, kurios suteikia siūlui elastingumo.

  DROPS Big Merino savybės yra minkštumas, švelnumas, elastingumas, apimtis, idealiai tinka megzti struktūrinius raštus. Dėl jo elastingumo rekomenduojama megzti  tampriau.

  DROPS Big Merino siūlas yra superwash apdorotas, skalbiamas skalbimo mašinoje laikantis priežiūros nurodymų. Tinka kasdieniam nešiojimui.

 • DROPS Flora

  ROPS Flora siūlai pagaminti iš 35% alpakų vilnos ir 65% aviųvilnos. Šių siūlų pluoštas prieš dažymą neapdorojamas jokiomis cheminėmis priemonėmis. Tai išsaugoja pluošto natūralias savybes. DROPS Flora - tai plonesnė DROPS Lima ir Nepal versija.

  DROPS Flora – tai natūralios sudėties švelnūs, minkšti ir labai šilti siūlai. Puikiai tinka megzti žiemos sezono rūbus, skaras, pirštines bei raštuotus mezginius.

 • DROPS Karisma

  DROPS Karisma - tai švelnūs, vieni populiariausių klasikinės avių vilnos mezgimo siūlai, pasižymintys puikiu mezginio formų stabilumu ir patvarumu. Juos galima skalbti skalbimo mašinoje ir puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Puikiai tinka megzti mezginius ir vaikams ir suaugusiems. Tinka tiek kepurėms, šalikams tiek šiltiems megztiniams bei namų interjero aksesuarams.

 • DROPS Lima

  DROPS LIMA  siūlai susukti  iš 4 – ių peruietiškos vilnos ir alpakų vilnos gijų. Šių siūlų pluoštas prieš dažymą neapdorojamas jokiomis cheminėmis priemonėmis. Tai išsaugoja pluošto natūralias savybes ir kokybę.
  DROPS LIMA pluošte suderintas vilnos patvarumas ir ilgaamžiškumas kartu su alpakų vilnos minkštumu ir patogumu.  Mezginiai nesivelia, puikiai nešiojasi. Puikiai tinka megzti žiemos sezono rūbus, kepures, šalikus, pirštines ir kt.
  Pagaminta Peru.

  DROPS Lima

 • DROPS Merino Extra Fine

  DROPS Merino Extra Fine siūlai suvyti iš plonų, švelnių ir purių 100% merino vilnos gijų. Merino vilna neerzina odos. Mezginiai  numegzti iš šios vilnos bus labai švelnūs, todėl labai tinka kūdikių ir vaikų mezginiams, taip pat žmonėms, kurių oda yra labai jautri.

  Merino vilna yra elastinga, dėl to reikia tinkamai parinkti mezginio tankumą ir geriau megzti standžiau nei laisviau.

 • DROPS Puna

  DROPS Puna minkšti, purūs, lengvi ir ypatingai  šilti siūlai, pagaminti iš storesnės 100% aukščiausios kokybės alpakų vilnos. Šių siūlų pluoštas prieš dažymą neapdorojamas jokiomis cheminėmis priemonėmis, toėl  išsaugoja visas natūralias vilnos savybes. Tinka megzti gaminius ir vaikams ir suaugusiems.

  Iš šių siūlų numegzti mezginiai bus minkšti, lengvi, super šilti.

 • Katia Scandinavia

  Katia Scandinavia - tai išskirtiniai aukštos kokybės vilnoniai siūlai, kuriuos mezgant sukuriami gražūs žakardo raštai. Švelnūs, minkšti ir labai šilti siūlai skirti megztinių, suknelių, sijonų ir kt. mezginių mezgimui.

 • Midara Haapsalu

  100% merinosų vilna. 1400 m

  Plona merinosų vilnelė tinka ploniems mezginiams megzti, taip pat pridėjimui prie plono moherinio siūlo.

 • Merino Extra 1400

  Tinka nerti vąšeliu, megzti virbalais ar mezgimo mašina. Gali būti pridedamas kaip papildomas siūlas prie moherio.

 • Merino Extra 145

  Tai švelni, vidutinio storumo  merinosų vilna vaikiškiems ir kitiems mezginiams.

  Tinka tiek mezgimui virbalais, tiek nerimui vąšeliu.

 • Teksrena vilnoniai...

  Tinka visiems šiltiems mezginiams megzti, naujagimių kojinytėms megzti. Skalbti rankomis.
  Gamintojas TEKSRENA (Lietuva)

Aktyvūs filtrai