Filtruoti pagal

Siūlai

Siūlai

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

 • 0 kg - 0,05 kg

Kaina

Kaina

 • 1,00 € - 5,00 €

Šalis

Šalis

Siūlo ilgis (m)

Siūlo ilgis (m)

Rekomenduojamas virbalų storis

Rekomenduojamas virbalų storis

Spalva

Spalva

Rekomenduojamas vąšelio storis

Rekomenduojamas vąšelio storis

Sudėtis

Sudėtis

Linas

Subkategorijos

 • DROPS Belle

  Drops Belle - nuostabus medvilnės, lino ir viskozės derinys. Tai gerai kvepuojantys, subtilios tekststūros ir blizgesio verpalai. Rūbai, numegzti iš šių siūlų, puikiai tinkantys nešioti bet kuriuo metų laiku.

  Siūlai turi Oeko - Tex sertifikatą Nr. 9510321 I klasės. Jie visiškai neturi kenksmingų cheminių medžiagų ir yra saugūs naudoti žmonėms. I klasė - tai aukščiausia klasė, ir tai reiškia, kad verpalai yra tinkami kūdikių mezginiams (0 - 3 mėn. amžiaus).

 • DROPS Bomull-Lin

  Tai natūralūs siūlai, susukti iš kelių linų ir medvilnės gijų, sujungia trapią linų struktūrą su medvilnės minkštumu.
  Drops Bomull - Lin siūlų spalvų paletę įkvėpė gražios linų augalo spalvos po derliaus nuėmimo. Iš šių siūlų numegzti drabužiai pasižymi išskirtiniu  lino pojūčiu ir subtiliu blizgesiu, todėl tai puikus pasirinkimas  lengviems vasaros drabužiams. Taip pat galima nerti skrybelaites, įspūdingus vasarinius krepšius, dekoratyvines pagalvėles ir kt.

 • Katia LINO 100%

  Aukštos kokybės natūralūs lengvi lininiai siūlai. 100% linas suteikia vasaros gaivumo ažūriniams mezginiams: palaidinėms, liemenėms, sijonams ar suknelėms.
  Siūlai skirti megzti virbalais ir nerti vąšeliu, taip pat tinka nerti įspūdingus vasarinius krepšius, dekoratyvines pagalvėles.
  Gamintojas: KATIA (Ispanija)

Aktyvūs filtrai