Pusvilnė

Subkategorijos

 • Alize Alpaca Royal

  Puiki siūlų sudėtis! Tai vidutinio storumo, laisvo sukimo siūlas.

  Mezginiai iš šio siūlo bus šilti, minkšti ir patvarūs. Idealiai tinka megzti bet kokius tradicinius šiltus mezginius: megztinius, šalikus, kepures, pirštines, kojines, o taip pat ir šiltus pledus.

  Rekomenduojama švelni priežiūra, nepatariama džiovinti džiovyklėje.

 • Alize Angora Gold...
 • Alize Angora Gold Simli

  Angora Gold Simli - tai ploni, purūs siūlai. Siūlų sudėtyje yra liureksas, kuris subtiliai žvilga ir suteikia mezginiui puošnumo.

  Tinka visiems mezgimo bei nerimo projektams.

 • Alize Baby Wool

  Švelnūs, minkšti siūlai tinka vaikiškiems mezginiams.

 • Alize Baby Wool Batik

  Švelnūs, minkšti siūlai tinka vaikiškiems mezginiams.

 • Alize Lanagold Classic

  Ši pusvilnė tinka įvairiems mezginiams megzti.

 • Alize Lanagold Fine

  Ši plona pusvilnė tinka įvairiems mezginiams megzti.

 • Alize Lanagold 800

  Ši plona pusvilnė tinka tiek mezgimui virbalais ar mašina, tiek nerimui vąšeliu.

 • Alize Superlana Maxi

  Alize Superlana Maxi - tai storesni pusvilnoniai siūlai, tinkantys visiems projektams: šalikams, kepurėms, skraistėms, o taip pat norint išmokti megzti savo pirmąjį šaliką.

 • Alize Superwash 100

  Puikūs margaspalviai siūlai kojinėms, liemenėms, megztiniams, šalikams ir kepurėms. Jei mezgant iš vieno siūlo mezginys bus per plonas, tai prie šio siūlo galima pridėti vienspalvį ploną siūlą (priderinus pagal atspalvį) arba plonos moheros giją. Galima skalbti skalbimo mašinoje.

 • Alize Superwash Artisan

  Gražios margaspalvės kojinės ir kiti mezginiai be didelių pastangų. Puikus superwash vilnos ir poliamido derinys. Jei šąla kojos ir norite plonų šiltų kojinių, pridėkite vienspalvės plonos moheros siūlą. 

 • Alize Wooltime

  Alize Wooltime - margaspalviai, puikios sudėties siūlai skirti kojinėms megzti bei kitiems mezginiams: liemenėms, šalikams, pledams... Vidutinio storumo siūlai, tad mezgant iš vieno siūlo gausis puikios kojinės. Galima skalbti skalbimo mašinoje vilnos programos režimu.

 • DROPS Air

  DROPS Air - lengvi ir purūs siūlai, pagaminti iš švelnios alpakų jauniklių ir merinosų vilnos.Šie siūlai gaminami remiantis naujausiomis technologijomis, jie ne verpiami, o alpakų jauniklių ir merinosų  vilnų pluoštai pučiami į vamzdelį kartu.

  Drabužiai, numegzti iš šių orinių siūlų, yra apie 30 - 35 % lengvesni nei pagaminti iš įprastų tokio paties storio verpalų.

  Drops Air siūlai puikiai tinka megztiniams, paltams bei įvairiems žiemos aksesuarams: kepurėms, šalikams, pirštinėms ir kt.

 • DROPS Brushed Alpaca Silk

  DROPS Brushed Alpaca Silk - tai išskirtinio šlifuoto, itin švelnaus alpakos ir subtilaus šilko mišinio. DROPS Brushed Alpaca Silk yra lengvas, švelnus ir labai šiltas siūlas tinkantis tiek mažiems tiek didesniems projektams. Galima megzti viena gija su storais virbalais aba sudėjus su kitais siūlais.

 • DROPS Fabel

  Drops Fabel - tai patvarūs siūlai, sukurti kojinėms megzti. Pagaminti iš labai minkštos vilnos, tad puikiai tinka ir kūdikių rūbeliams, ir kitiems mezginiams: megztiniams, šalikams, skaroms. Mezginiai gali būti skalbiami skalbimo mašina vilnos režimu.

  Siūlai turi Oeko-Tex® sertifikatą

 • DROPS Nord

  Drops Nord mezgimo siūlai - tradicinis kojinių siūlų derinys, kurių sudėtyje yra 45% aukščiausios kokybės alpakos (dėl minkštumo), 25% Peru kalnų aukštumos avių vilnos (dėl šiltumo ir formos stabilumo) ir 30% poliamido (dėl stiprumo ir ilgaamžiškumo). Šie siūlai ne tik labai minkšti, bet ir tvirti, atsparesni dėvėjimui.

 • DROPS Wish

  DROPS Wish - tai stori, švelnūs, purūs siūlai pagaminti iš jauniklių alpakų vilnos, merinosų vilnos ir pirmos medvilnės derinio.

  Puikus pasirinkimas storesniems šalikams ir kepurėms, jaukiems megztiniams ir madingiems aksesuarams.

 • Gazzal Happy Feet

  Gazzal Happy Feet (Laimingos pėdos) - tai išskirtinė rankomis dažytų margaspalvių siūlų kolekcija. Švelnūs ir šilti siūlai, puiki sudėtis.

 • Himalaya Socks

  Himalaya Socks margaspalviai siūlai tinka įvairiems mezgimo projektams: kojinėms, šalikams, megztiniams, namų tekstilės gaminiams. Puiki sudėtis.

 • Katia Air Lux

  Puošnūs siūlai išskirtiniams mezginiams. Tinka megzti virbalais ar mezgimo mašina, nerti vąšeliu.

 • Katia Danubio Socks

  Katia Danubio Socks - tai margaspalviai siūlai Jūsų originalioms kojinėms.

  Šiuos žaismingų raštų siūlus galima derinti su vienspalviais siūlais ( svarbu, kad atitiktų storis ir sudėtis) ir jūs numegsite originalius mezginius.

  Galima skalbti skalbimo mašinoje.

 • Katia Easy Greeks Socks

  Tvirti margaspalviai siūlai kojinėms megzti. Truputį storesnis siūlas, tad ir kamuoliuko svoris 150 g, kad iš 1 kamuoliuko numegztumėte 1 porą kojinių. Mezgimas. 

  Nuimkite geltoną siūlą ir pradėkite megzti kojinę. Numegzkite reikiamo dydžio kojinę. Kad antra kojinė būtų tokia pati, vėl reikia pakartoti tą patį, nuvynioti geltoną siūlą ir pradėti megzti. Bus graži vienodų kojinių pora.

  Gamintojas: KATIA (Ispanija)

 • Katia Jacquard...

  Katia Jacquard Symmetric Socks - tai margaspalviai  žakardiniai siūlai, skirti megzti dvi vienodas  šiuolaikinio modelio kojines. 43-44 dydžio  suaugusių kojinių porą galima numegzti tik iš 1 siūlų rutuliuko.

 • Katia Sweet Lace

  Švelnus, minkštas siūlas su vilnoniu atspalviu, tinkantis lengviems mezginiams.

 • Katia Super Merino

  Katia Super Merino - tai vidutinio storio, minkšti, labai švelnūs ir purūs pusvilnoniai siūlai.Puikiai tinka visiems mezgimo ir nerimo projektams, taip pat norint išmokti megzti savo pirmąjį šaliką ar kitą storesnį mezginį. Paletėje yra daug atspalvių: ir ryškesnių ir pastelinių.

 • Katia Tokyo Socks

  Margaspalviai siūlai, kurių spalvų gamą įkvėpė Japonijos sostinės dekoracijos ir gatvės. Smagiai megzkite akį traukiančių spalvingai dryžuotų žakardinių kojinių porą naudojant tik vieną siūlų kamuoliuką.

 • Lanoso Bonito

  Švelnūs, vidutinio storio pusvilnoniai siūlai tinka visiems projektams: vaikiškiems pledukams, vaikiškiems ir suaugusiųjų mezginiams, šalikams ir kt. Galima skalbti skalbimo mašinoje subtiliu vilnos režimu.

  Gamintojas: LANOSO (Turkija)

 • Nako Boho

  Margaspalviai raštuoti ar pereinančių spalvų mezgimo siūlai kojinėms ir ne tik...
  Sudėtyje esantis poliamidas suteikia kojinėms tvirtumo. Galima skalbti skalbimo mašinoje.
  Prie šio siūlo pridėjus plonos moheros giją, kojinės būtų dar šiltesnės.

 • Madame Tricote Paris...

  Plonas, švelnus siūlas tinkantis vaikiškiems ir kitiems mezginiams.

 • Madame Tricote Paris...

  Šis vidutinio storumo, tvirto sukimo siūlas tinka mezgimui virbalais.

 • Midara Alpaca

  Puikios sudėties purūs siūlai. Tinka megzti šiltus mezginius.

 • ONline Supersocke 100...

  Siūlas išmirkytas alijošiaus ir jojobos (simondsijų) aliejų esencijomis, švelnaus raminančio kvapo. Margaspalviai raštuoti siūlai kojinėms ir ne tik ... Mezgant siūlas įgauna vis kitokį įdomų spalvų raštą. Labai patvarus siūlas. Galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 • ONline Supersocke 100...

  Klasikinis kojinių siūlų sudėties derinys. Poliamidas užtikrina siūlo stiprumą. Kojinės bus minkštos, šiltos ir patvarios. 8 gražūs spalvų deriniai.

  Siūlai tinka ne tik kojinėms, bet ir kitiems mezginiams megzti. Galima derinti su panašios sudėties vienspalviais arba plonos moheros siūlais.

  Galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 • Performance Sockwool...
  Malonus ir minkštas vilnos ir poliamido derinys puikiai tinka tiek gražioms kojinėms, tiek kitiems mezgimo projektams: pirštinėms, kepurėms, šalikams ir megztiniams. Kai siūlas per plonas, prie jo galima pridėti ploną vienspalvės pusvilnės ar plonos moheros giją. Mezginys ne tik įgaus daugiau apimties, bet ir bus šiltesnis.
  Siūlai yra apdoroti superwash, juos galima skalbti skalbimo mašinoje, lengva prižiūrėti.
 • Performance Warm&Cozy

  Šilti ir malonūs  vilnos verpalai pasižymi gražiausiomis margintomis spalvomis, kurias mezgant įdomu stebėti. Šie verpalai įkvepia kurti įvairius projektus, tokius kaip šalikai, liemenės, pirštinės, kojinės ir kt.

  Siūlai yra apdoroti superwash, juos galima skalbti skalbimo mašinoje, lengva prižiūrėti.

 • Pro Lana Golden Socks...

  Tai naujos kartos siūlai su augalinėmis priemaišomis. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti labai kokybiškus ir stiprius, nesiveliančius, odai sveikus verpalus.

  Siūlai tinka ne tik kojinėms, galima megzti megztukus, kepures, šalikus. Juos galima skalbti skalbimo mašina. Iš vieno kamuoliuko galima numegzti 45-47 dydžio kojines.

 • Pro Lana Tessin

  Pro Lana Tessin - tai aukštos kokybės verpalai su elastanu. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti labai patvarius, nesiveliančius, bet odai sveikus verpalus.

  Jie yra elastingi, gerai išlaiko formą, minkšti ir patvarūs, ne taip greitai sudyla. Vilna pralaidi orui ir gerai sugeria drėgmę.

  Šie siūlai puikiai tinka ir kitiems projektams: pirštinėms, kepurėms ir kitiems mezginiams. Kai siūlas per plonas ar norisi daugiau šilumos, galima pridėti plonos moheros giją.

  Galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje vilnos režimu. Nedžiovinti džiovyklėje.

 • Pro Lana Wallis

  Pro Lana Wallis - tai aukštos kokybės verpalai su elastanu. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti labai patvarius, nesiveliančius, bet odai sveikus verpalus. 

  Jie yra elastingi, gerai išlaiko formą, minkšti ir patvarūs, ne taip greitai sudyla. Iš šių verpalų megztos kojinės ypač tinka ilgiems pasivaikščiojimams, nes didelė grynos vilnos dalis užtikrina pralaidumą orui ir sugeria drėgmę. Šie siūlai puikiai tinka ir kitiems projektams: pirštinėms, kepurėms ir kitiems mezginiams.

  Galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje vilnos režimu. Nedžiovinti džiovyklėje.

 • Teksrena pusvilnoniai...

  Tinka visiems šiltiems mezginiams megzti. Skalbti rankomis.
  Gamintojas: TEKSRENA (Lietuva)

Rasta 802 prekės(-ių).

Rodoma 1-50 iš 802 prekės(-ių)